Rgbw Φως σκηνής Εξωτερικό Φως Πλημμύρας LED Πλημμύρας 6x5W Αδιάβροχο Φως Φωτός Πλυντηρίου Τείχους
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Intuiit |
| Πιστοποίηση: | CE&RoHS |
| Αριθμό μοντέλου: | Myled-126 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | MOQ50PCS |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Εσωτερικό κουτί +κύριο χαρτοκιβώτιο /θήκη πτήσης |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων (κατάθεση 30%, υπόλοιπο 70% πριν από την παράδοση) |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 τεμ/μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| LED: | 6x5W 4-σε-1 RGBW | Μονάδα φωτισμού: | 1061LM |
|---|---|---|---|
| Εξουσία: | 40W | Τάση εισόδου: | AC100-240V, 50-60Hz |
| Βαθμός IP: | IP65 | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| ΒΔ: | 2,5 κιλά | Γωνία δέσμης: | 20 °, 40 ° |
| Διαστάσεις: | 219x88x162mm | ||
| Επισημαίνω: | Φωτισμός εξωτερικού 6x5W RGBW,Υδατοασθενές φως LED πλυντηρίου τοίχου,Φωτισμός LED στάδιο πλημμύρας αδιάβροχο |
||
Περιγραφή προϊόντων
MYLED-126: Επαγγελματικό επίπεδο IP65 τετραγωνικό φως LED για δυναμικό εξωτερικό φωτισμό
Σύνοψη
Ανυψώστε τα έργα εξωτερικού φωτισμού σας με το MYLED-126, ένα τετράγωνο LED προβολέα υψηλών επιδόσεων σχεδιασμένο για ευελιξία και αντοχή.Σχεδιασμένο για να γεφυρώσει το χάσμα μεταξύ επαγγελματικού φωτισμού σκηνής και μόνιμης εξωτερικής εγκατάστασης, αυτή η μονάδα προσφέρει εξαιρετική απόδοση σε ένα ευρύ φάσμα απαιτητικών περιβάλλοντων.
Βασικά χαρακτηριστικά
- Ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες κατασκευή (IP65): κατασκευασμένη για να λειτουργεί στα στοιχεία.παρέχει πλήρη προστασία από την είσοδο σκόνης και τα αερίσματα νερού χαμηλής πίεσηςΕίτε αντιμετωπίζετε βροχή, χιόνι ή σκόνη, μπορείτε να βασιστείτε στην σταθερή λειτουργία του, χωρίς συντήρηση.
Χρησιμοποιώντας έξι υψηλής απόδοσης 5W RGBW 4 σε 1 LED, αυτό το μαγνητόφωνο παράγει απρόσκοπτες διακυμάνσεις χρωμάτων και πλούσιες, κορεσμένες αποχρώσεις.Το ειδικό λευκό LED ενισχύει την καθαρότητα του χρώματος και επιτρέπει ακριβείς παστέλ τόνους, καθιστώντας το ιδανικό για την τόνωση αρχιτεκτονικών χαρακτηριστικών ή τη θέσπιση της διάθεσης για ζωντανές παραστάσεις.
- Ευέλικτη διαμόρφωση δέσμης: προσαρμόστε το φως για να ταιριάζει στον χώρο με δύο διαφορετικές επιλογές γωνίας δέσμης:
- 20° (Narrow): Ιδανικό για τη δημιουργία εστιασμένων εφέ σημείων ή για την ανάδειξη συγκεκριμένων αντικειμένων από απόσταση.
- 40° (ευρύ):Ιδανικό για πλύση μεγάλων επιφανειών με ομοιόμορφο, έντονο φως.
- Ελαφρύ και φορητό σχεδιασμό: Ο ελαφρύς, συμπαγής τετράγωνος παράγοντας διαμόρφωσης ελαχιστοποιεί την οπτική ακαταστασία στους χώρους εκδηλώσεων και απλοποιεί την αποθήκευση.Το απλοποιημένο προφίλ του το καθιστά εύκολο να χειρίζεται κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης και της μεταφοράς μεταξύ των χώρων.
- Ενστικτώδες σύστημα ελέγχου επιβατών: Ναυτιλία στις ρυθμίσεις χωρίς κόπο μέσω της ενσωματωμένης οθόνης OLED και του πιεστικού πίνακα ελέγχου με κουμπί αφής.Αυτή η φιλική προς το χρήστη διεπαφή επιτρέπει στους τεχνικούς να ρυθμίζουν γρήγορα τις χρωματικές παραμέτρους, επίπεδα φωτεινότητας, και ρυθμίσεις προγράμματος απευθείας στην μονάδα χωρίς την ανάγκη για ένα τηλεχειριστήριο.
Εφαρμογές
Χρησιμοποιώντας την ισχυρή ισχύ και το ανώτερο οπτικό σύστημα, το MYLED-126 παρέχει εντυπωσιακό φωτισμό για:
- Θεματικά πάρκα και περιοχές ψυχαγωγίας
- Αστικές νυχτερινές εικόνες και κέντρα πόλεων
- Δημοτικά πάρκα και δημόσια τοπία
- Αρχιτεκτονικές προσόψεις και εκδηλώσεις εξωτερικού
Γιατί να Επιλέξετε το MYLED-126;
The MYLED-126 is the definitive lighting solution for professionals who require a "fit-and-forget" fixture that combines broadcast-quality color rendering with the ruggedness required for permanent outdoor installationΕίναι η ιδανική επιλογή για την αναβάθμιση των οπτικών εμπειριών τόσο σε έργα τέχνης παράστασης όσο και σε έργα δημόσιας υποδομής.
Τεχνικά δεδομένα
| Άρθρο αριθ. | ΜΥLED-126 |
| Πηγή φωτός | 6*5W RGBW LED 4 σε 1 |
| Μαξ. Δύναμη | 40W |
| Δραστηριακή τάση | AC100-240V,60Hz/50Hz |
| Γωνία δέσμης | 20°/40° |
| Φωτεινή ροή | 10611LM |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | DMX512/RDM |
| DMX κανάλια | 4,6,9CH |
| Αξία IP | IP65 |
| Διάσταση του προϊόντος | 219*88*162MM |
| Καθαρό βάρος | 2.5 κιλά |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Επίδραση
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Γενικές ερωτήσεις![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος για φως LED;
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α: Το δείγμα χρειάζεται 5~15 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 25~35 ημέρες
Ε. Έχετε όριο MOQ για παραγγελία φώτων;
Α: MOQ20 έως 50, 1pc για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο
Ε4 Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Απ: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως διαρκεί 3-5 ημέρες για να φτάσει.
Ε. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για φως LED;
Α: Πρώτον, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον:Διατίθενται σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον:ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και καταθέτει την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον:Εμείς κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε. Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν φωτισμού;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε 1, 2, 5 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το σφάλμα;
Α: Πρώτον:Τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι μικρότερο από 2%.
Δεύτερον: κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα ανταλλακτικά για αντικατάσταση. Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, μπορούμε να συζητήσουμε με την πραγματική κατάσταση.







