Φωτιστικό Κινούμενης Κεφαλής LED IP66 200W Beam Light Έλεγχος DMX512 για Σκηνικές Παραστάσεις & Γάμους
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Intuiit |
| Πιστοποίηση: | CE&RoHS |
| Αριθμό μοντέλου: | XY-048P |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | MOQ 20pcs |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων (κατάθεση 30%, πληρωμή υπολοίπου 70% πριν από την παράδοση) |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Πηγή: | 200W δέσμη | CCT: | 10226K |
|---|---|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 1,9 ° | Χρωματικός τροχός: | 12+1 ανοιχτό |
| Περιστρεφόμενος τροχός Gobo: | 8+1 ανοιχτό | Περιποιημένος: | 8 Facet Prism +4 Γραμμική πρίσμα |
| Επισημαίνω: | 200W LED κινητό φως κεφαλής,φωτιστικό σκηνής DMX512 τύπου beam,αδιάβροχο φωτιστικό γάμου IP66 |
||
Περιγραφή προϊόντων
Το Dasen Imager B200: όπου η οπτική ακρίβειας συναντά την πρισματική φαντασία.
Σώμα:
Πηγαίνετε στο μέλλον του φωτισμού σκηνής με ένα ινστιτούτο που έχει σχεδιαστεί για να μετατρέψει στατικούς χώρους σε δυναμικές εμπειρίες.Είναι ένα δημιουργικό εργαλείο για τους σχεδιαστές φωτισμού που απαιτούν ρευστότητα και ακρίβεια.Συνδυάζοντας ένα ιδιόκτητο σύστημα 8 χρωμάτων με προηγμένα εφέ πρίσματος, η B200 μετατρέπει τα τυποποιημένα σκηνικά σε πολυδιάστατα τοπία.
Η άκρη του σχεδιαστή:
-
Πρισματικό βάθος:Χρησιμοποιήστε εφέ υγρού πρίσμα για να στρώσετε οπτικά, δημιουργώντας βάθος και υφή που γοητεύουν το κοινό από την πρώτη σειρά μέχρι το πίσω μέρος του σπιτιού.
-
Η απρόσκοπτη δυναμική:Αναζητήστε γρήγορες, σιωπηλές κινήσεις και γρήγορες αλλαγές γκομπό που συμβαδίζουν με την ενέργεια της ζωντανής παράστασης.
-
Συνολικός Περιβαλλοντικός Ελέγχος:Η προστασία IP66 σημαίνει ότι η δημιουργική σας όραση δεν περιορίζεται από τον καιρό. Πάρτε αυτά τα φωτιστικά από τη σκηνή του θεάτρου σε ένα υπαίθριο αμφιθέατρο χωρίς δισταγμό.
-
Επικεντρωμένη στον χειριστή ροή εργασίας:Μια διαισθητική διεπαφή μειώνει το χρόνο προγραμματισμού, επιτρέποντας στους τεχνικούς να επικεντρωθούν στην τέχνη και όχι στην εγκατάσταση.
Τέλεια για την σκηνή.
Ζωντανή μουσική και φεστιβάλ. Θεατρικές παραγωγές. Εντυπωσιακές εγκαταστάσεις.
Τεχνικά δεδομένα
| Άρθρο αριθ. | XY-048P |
| Πηγή φωτός | ΦΩΜΑ 200W |
| ΚΡΙ | 75 |
| ΚΠΣ | 10226K |
| Γωνία δέσμης | 1.9 βαθμός |
| Φωτεινή ροή | 11250LM@20m |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | Art-Net, SACN, RDM, DMX |
| DMX κανάλια | 16/19CH |
| Αξία IP | Διάκριση IP66 |
| Διάσταση του προϊόντος | 356*244*586MM |
| Καθαρό βάρος | 22 κιλά |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







