Φωτιστικό κεφαλής LED IP66 280W Beam Spot Wash CMY dmx512 Φωτιστικό σκηνής
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Intuiit |
| Πιστοποίηση: | CE&RoHS |
| Αριθμό μοντέλου: | XY-050P |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | MOQ 20pcs |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων (κατάθεση 30%, πληρωμή υπολοίπου 70% πριν από την παράδοση) |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Πηγή: | LED 280W | CCT: | 8672K |
|---|---|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 3 ° -30 ° | Χρωματικός τροχός: | CMY+5 Χρώμα +4 Χρώμα πίτσας+1 ανοιχτό |
| Περιστρεφόμενος τροχός Gobo: | 9+1 ανοιχτό | Σταθερός τροχός Gobo: | 13+1 ανοιχτό |
| ΒΔ: | 23,5 κιλά | Βαθμός IP: | IP66 |
| Επισημαίνω: | 280W LED κινούμενο φως κεφαλής,Αδιάβροχο φως σκηνής IP66,Φως δέσμης |
||
Περιγραφή προϊόντων
Εικόνα H280 Κινήματα Κεφαλαίου Απελευθερώστε την απεριόριστη δημιουργικότητα
Παρουσιάζουμε το Imager H280, όπου η τεχνολογία αιχμής συναντά την απεριόριστη καλλιτεχνική έκφραση, σχεδιασμένο για επαγγελματίες φωτισμού που απαιτούν ασυμβίβαστη απόδοση,Αυτό το συμπαγές αλλά φοβερό κινούμενο κεφάλι προσφέρει εκπληκτική οπτική επίδραση με ράβδους σταθερή αξιοπιστία ιδανικό για συναυλίες, φεστιβάλ, γάμους και εγκαταστάσεις μεγάλης κλίμακας.
Τι τη διακρίνει:
•Πατενταρισμένο σύστημα τεσσάρων χρωμάτων τροχώνΑνοίξτε 15,6 εκατομμύρια ζωντανά χρώματα με μεταβάσεις με απαλή μεταφορά.
•Πολυδιάστατο Πρίσμα & ΓκόμποΤο στρώμα 9 περιστρέφεται και 13 σταθερά gobos για να δημιουργήσουν εκπληκτικά, πολυδιάστατα εφέ.
•Προστασία IP66∙ Δοκιμασμένο για βροχή και ανθεκτικό στην σκόνη, τις βροχοπτώσεις και τα πιο σκληρά περιβάλλοντα περιοδείας.
•Κατασκευή έτοιμη για περιήγηση∆ ελαφρύ αλλά εξαιρετικά ανθεκτικό, σχεδιασμένο για τις αυστηρές συνθήκες της καθημερινής ζωής.
Ζήσε το όραμά σου:
•Συστήματα και Φεστιβάλ- Συγχρονίστε εφέ πρίσμα με μουσικές κορυφές για εντυπωσιακά, υψηλής ενέργειας σόου.
•Γάμοι & Εκδηλώσεις- Μεταμορφώστε τους χώρους με ρευστά χρώματα και κομψές προβολές με μοτίβα.
•Αρχιτεκτονική και εγκαταστάσεις️ Μετατρέψτε τις στατικές δομές σε δυναμικές, ελκυστικές τοποθεσίες.
Σχεδιασμένο για επαγγελματίες, για κάθε στάδιο.
Τεχνικά δεδομένα
| Άρθρο αριθ. | XY-050P |
| Πηγή φωτός | 280W BEAM |
| ΚΡΙ | 74 |
| ΚΠΣ | 8672K |
| Γωνία δέσμης | 3-30 βαθμοί |
| Φωτεινή ροή | 6053LM@20m |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | Art-Net, SACN, RDM, DMX |
| DMX κανάλια | 23/26CH |
| Αξία IP | Διάκριση IP66 |
| Διάσταση του προϊόντος | 365*245*659MM |
| Καθαρό βάρος | 23.5 κιλά |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







