LED 14*10W RGBWLED Φως πλυντηρίου τοίχων DMX512 με βαθμολογία IP65
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Intuiit |
| Πιστοποίηση: | CE&RoHS |
| Αριθμό μοντέλου: | CT-002P |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | εσωτερικό κουτί + κύριο χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-35 ημέρες για μαζική παραγγελία |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων (κατάθεση 30%, πληρωμή υπολοίπου 70% πριν από την παράδοση) |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 τεμ/μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | Έλεγχος των εικονοστοιχείων του εξωτερικού πλυντηρίου τοίχων | Χρώμα στέγασης: | Μαύρος |
|---|---|---|---|
| Εξουσία: | 140 W | Τάση εισόδου: | AC100-240V, 60Hz/50Hz |
| Βαθμός IP: | IP65 | Εγγύηση: | 1 χρόνια |
| CCT: | 3000K | Γωνία δέσμης: | 20°, 20*40° |
| Κανάλι: | 4/6/8/56CH | Ανοιχτό Χρώμα: | Rgbw |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου | Μέγεθος: | 978*141*179mm |
| Δυναμικό: | AC110-240V | βάρος: | 6,2 κιλά |
| Επισημαίνω: | Φως LED RGBW για το πλυντήριο οθόνων DMX512,Φως εξωτερικού πλυντηρίου τοίχου με βαθμολογία IP65,14x10W DMX φως πλυντηρίου τοίχου |
||
Περιγραφή προϊόντων
Φωτίστε τη Νύχτα: CT-002P IP65 Εξωτερικό Φωτιστικό LED Σκηνής
Ξεδιπλώστε Δυναμικά Οπτικά Εφέ με Ανθεκτική Κατασκευή και Έλεγχο Pixel-Perfect
Το Γάντζωμα - Κατασκευασμένο για τα Στοιχεία, Σχεδιασμένο για Εντυπωσιακή Απόδοση
Το CT-002P δεν είναι απλώς ένα ακόμα φωτιστικό μπάρα. Είναι ο δημιουργικός σας συνεργάτης για κάθε καιρό. Σχεδιασμένο με στιβαρό, κομψό περίβλημα από χυτό αλουμίνιο και πιστοποίηση IP65, αυτό το φωτιστικό μπάρα αψηφά τη βροχή, τη σκόνη και τις απαιτητικές συνθήκες των εξωτερικών εκδηλώσεων. Είτε πρόκειται για ένα φεστιβάλ, μια αρχιτεκτονική ανάδειξη ή μια συναυλία σε ταράτσα, το CT-002P προσφέρει εκπληκτικό φωτισμό που διαρκεί.
Η Καρδιά του Σόου - Λαμπρότητα & Ευελιξία
Ζωντανά, Απρόσκοπτα Χρώματα: Στην καρδιά του βρίσκονται 14 ισχυρά LED RGBW 4-σε-1 των 10W. Δεν πρόκειται απλώς για έντονο φως, αλλά για πλούσιες, κορεσμένες αποχρώσεις και άψογη ανάμειξη χρωμάτων. Δημιουργήστε παστέλ αποχρώσεις για έναν γάμο ή έντονα, κορεσμένα strobe για μια συναυλία - η παλέτα είναι δική σας για να την ελέγξετε.
Προσαρμοσμένες Δέσμες: Επιλέξτε την κάλυψή σας με εναλλασσόμενες γωνίες δέσμης 20° ή 40°. Πηγαίνετε από ένα στενό, εστιασμένο spotlight σε έναν καλλιτέχνη σε ένα ευρύ, σαρωτικό wash που καλύπτει τη σκηνή. Ένα φωτιστικό, δύο διακριτικές εμφανίσεις.
Ο Παράγοντας Αλλαγής - Ξεδιπλώστε τη Δημιουργικότητά σας με Έλεγχο Pixel
Ανεβάστε τον σχεδιασμό φωτισμού σας στο επόμενο επίπεδο. Το CT-002P διαθέτει προηγμένο έλεγχο μεμονωμένων pixel. Φανταστείτε να εκτελείτε διαδοχικά εφέ, να δημιουργείτε πολύπλοκα μοτίβα ή να συγχρονίζετε συγκεκριμένα χρώματα σε όλη τη μπάρα με ακρίβεια χιλιοστού. Αυτή η λειτουργία μετατρέπει ένα απλό φωτιστικό μπάρα σε έναν δυναμικό οπτικό καμβά, επιτρέποντάς σας να δημιουργήσετε πραγματικά μοναδικές και μαγευτικές εμφανίσεις που θα αιχμαλωτίσουν οποιοδήποτε κοινό.
Εμπειρία Χρήστη - Διαισθητικός Έλεγχος στην Παλάμη του Χεριού σας
Πείτε αντίο στις μπερδεμένες ρυθμίσεις. Το CT-002P διαθέτει φωτεινή οθόνη OLED και ένα μοντέρνο, ευαίσθητο πάνελ ελέγχου με 4 κουμπιά αφής. Αυτό καθιστά την πλοήγηση στα μενού, τη ρύθμιση των παραμέτρων DMX και την επιλογή ενσωματωμένων προγραμμάτων διαισθητική και γρήγορη, ακόμη και υπό την πίεση μιας ζωντανής εμφάνισης.
Επαγγελματικό Φινίρισμα - Ομαλή, Επαγγελματικής Ποιότητας Απόδοση
Χωρίς τρεμόπαιγμα και απίστευτα ομαλό. Με dimming 16-bit, το CT-002P προσφέρει άψογες αλλαγές και ανεπαίσθητες ρυθμίσεις έντασης. Αυτή η ακρίβεια διασφαλίζει ότι οι μεταβάσεις σας είναι απρόσκοπτες και μπορείτε να επιτύχετε την ακριβή διάθεση και το επίπεδο φωτισμού που απαιτεί η παραγωγή σας, από μια διακριτική λάμψη έως μια εκτυφλωτική κορύφωση.
Βασικά Χαρακτηριστικά με μια Ματιά
Πολεμιστής για Κάθε Καιρό: Πιστοποίηση IP65 για απόλυτη αξιοπιστία σε εξωτερικά περιβάλλοντα.
Ανώτερη Μηχανή Χρωμάτων: 14x 10W RGBW 4-σε-1 LED για ζωντανή απόδοση και τέλεια ανάμειξη χρωμάτων.
Δημιουργική Ελευθερία: Έλεγχος μεμονωμένων pixel για εκπληκτικά, πολύπλοκα εφέ και μοτίβα.
Ευέλικτη Διαμόρφωση Δέσμης: Επιλέξιμες γωνίες δέσμης 20° ή 40° για spotlighting ή washing.
Φιλική προς τον Χρήστη Διεπαφή: Φωτεινή οθόνη OLED με απτικά κουμπιά αφής για εύκολη ρύθμιση.
Άψογο Dimming: Ομαλό dimming 16-bit για επαγγελματικής ποιότητας αλλαγές και μεταβάσεις.
Κατασκευασμένο για να Διαρκεί: Ανθεκτικό περίβλημα από χυτό αλουμίνιο με κομψό, μοντέρνο σχεδιασμό.
Η Ετυμηγορία
Το CT-002P είναι κάτι περισσότερο από ένα φωτιστικό μπάρα σκηνής. Είναι μια στιβαρή, ολοκληρωμένη λύση για επαγγελματίες φωτισμού που αρνούνται να συμβιβαστούν στην ποιότητα ή την ανθεκτικότητα. Η εξαιρετική του ανάμειξη χρωμάτων, σε συνδυασμό με τη δημιουργική δύναμη του ελέγχου pixel και την κατασκευή με πιστοποίηση IP65, το καθιστούν την τέλεια επιλογή για οποιαδήποτε εφαρμογή - από εξωτερικά θεάματα και σκηνικές παραστάσεις έως μόνιμες αρχιτεκτονικές εγκαταστάσεις. Αναβαθμίστε τη ρύθμιση φωτισμού σας με το αξιόπιστο, ευέλικτο και οπτικά εκπληκτικό CT-002P.
Τεχνικά Δεδομένα
| Κωδικός Είδους | CT-002P |
| Πηγή Φωτός | 14Pcs*10W RGBW 4-σε-1 LED |
| Μέγιστη Ισχύς | 85W |
| Τάση Λειτουργίας | AC100-240V,50-60Hz |
| Γωνία Δέσμης | 20Μοίρες, 20*40D |
| Φωτεινή Ροή | 1087lm |
| Πρωτόκολλο Ελέγχου | DMX512, RDM |
| Κανάλια DMX | 4,6,8,56CH |
| Βαθμός IP | IP65 |
| Πιστοποιητικό | CE&RoHS |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 978*141*179MM |
| Καθαρό Βάρος | 6.2kg |
![]()
Εμφάνιση
![]()
![]()
![]()
Δεδομένα Κατανομής Φωτός
![]()
Διαστάσεις Προϊόντος
![]()
Διάγραμμα Εγκατάστασης
![]()
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1. Μπορώ να έχω παραγγελία δείγματος για φωτιστικό LED;
Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δείγματος για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Ε2. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
Το δείγμα χρειάζεται 5~15 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 25~35 ημέρες.
Ε3. Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία φωτιστικού LED;
MOQ 20 έως 50, 1 τεμάχιο για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Ε4. Πώς στέλνετε τα προϊόντα και πόσο καιρό χρειάζεται για να φτάσουν;
Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως χρειάζονται 3-5 ημέρες για να φτάσουν. Οι αεροπορικές και θαλάσσιες μεταφορές είναι επίσης προαιρετικές.
Ε5. Πώς να προχωρήσω σε μια παραγγελία για φωτιστικό LED;
Πρώτον: ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον: Παραθέτουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον: ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και καταθέτει προκαταβολή για επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον: κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε6. Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν φωτιστικού LED;
Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε7: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Ναι, προσφέρουμε 1, 2, 5 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελάττωμα;
Πρώτον: Τα προϊόντα μας παράγονται υπό αυστηρό σύστημα ποιοτικού ελέγχου και το ποσοστό ελαττωματικότητας θα είναι μικρότερο από 2%.
Δεύτερον: κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα ανταλλακτικά για αντικατάσταση. Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, μπορούμε να συζητήσουμε την πραγματική κατάσταση.
Ε9: Δουλεύετε σε κάποιο έργο;
Σίγουρα. Έχουμε πάνω από 50 μηχανικούς και ένα τμήμα EPC. Είμαστε μια εθνική επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ενσωματώνει "Σχεδιασμό Φωτισμού, Έρευνα & Ανάπτυξη και κατασκευή προϊόντων, έλεγχο & προγραμματισμό, εγκατάσταση, συντήρηση και αναβάθμιση".







