Υψηλής ισχύος RGBW 4 σε 1 1500W Led Wall Washer Light για γαμήλια πάρτι και αρχιτεκτονικές τοπίων
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Intuiit |
| Πιστοποίηση: | CE&RoHS |
| Αριθμό μοντέλου: | Fx-1500P |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | MOQ 20pcs |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Εσωτερικό κουτί + Master Carton/ Θήκη πτήσης |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-35 ημέρες για μαζική παραγγελία |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων (κατάθεση 30%, πληρωμή υπολοίπου 70% πριν από την παράδοση) |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 ΤΕΜ/Μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | 1500W LED Φως | Διαστάσεις προϊόντος: | 710*170.5*428MM |
|---|---|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 290,7 κιλά | Μικτό βάρος: | 320,8 κιλά |
| Χρώμα: | Μαύρος | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Επισημαίνω: | Φως πλυντηρίων τοίχων των οδηγήσεων RGBW,Φωτισμός πλημμύρας υψηλής ισχύος 1500W,Φως σκηνής LED γάμου |
||
Περιγραφή προϊόντων
FX-1500P 1500W IP65 RGBW LED φωτισμός πλημμύρας
Τμήμα 1 Εισαγωγή του ήρωα
Το FX-1500P είναι ένα υψηλής απόδοσης, IP65 LED φως πλημμύρας που έχει σχεδιαστεί για φιλόδοξα εξωτερικά έργα φωτισμού.προσφέροντας εκπληκτική φωτεινότητα και ζωντανό μείγμα χρωμάτων σε ένα εκπληκτικά μικρό αποτύπωμα.
Τμήμα 2 Κύρια χαρακτηριστικά
Με συνολική ισχύ 1500W, αυτό το μαξιλάρι προσφέρει τέσσερις επιλογές γωνίας ακτίνας ακριβείας (4.5°, 8°, 20° και 40°) για να προσαρμοστεί σε οποιαδήποτε εφαρμογή, από στενές ακτίνες προσανατολισμού έως πλύσεις ευρείας περιοχής.Επικαιροποίηση, και υποστήριξη WDMX σας δίνει απρόσκοπτο τηλεχειρισμό, ευελιξία προγραμματισμού και εύκολη ενσωμάτωση σε περίπλοκες ρυθμίσεις φωτισμού.
Τμήμα 3 Χτισμένο για την υπαίθρια ζωή
Με βαθμολογία IP65, το FX-1500P αντέχει στη βροχή, τη σκόνη και τις ακραίες καιρικές συνθήκες, καθιστώντας το ένα αξιόπιστο εργατικό άλογο για μακροχρόνιες εγκαταστάσεις.γέφυρες, πύργους ή εκτεταμένες αρχιτεκτονικές δομές, αυτό το φως προβάλλει ισχυρές, ακόμη και δέσμες σε εξαιρετικές αποστάσεις.
Συμπληρωματική δήλωση
Το FX-1500P προσφέρει έναν ασύγκριτο συνδυασμό υψηλής ισχύος, συμπαγής σχεδίασης, ευέλικτου ελέγχου δέσμης και έξυπνης συνδεσιμότητας.και επαγγελματική λύση για μεγάλα έργα εξωτερικού φωτισμού που απαιτούν τόσο ισχύ όσο και ακρίβεια.
Τεχνικά δεδομένα
| Άρθρο αριθ. | FX-1500P |
| Πηγή φωτός | 48Pcs*40W RGBW 4 σε 1 LED |
| Μαξ. Δύναμη | 1500W |
| Δραστηριακή τάση | AC100-240V,50-60Hz |
| Γωνία δέσμης | 4.5°, 8°, 20° για προαιρετικά |
| Φωτεινή ροή | 35000LM |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | DMX512/RDM |
| DMX κανάλια | 4CH,6CH,9CH,24CH,29CH |
| Αξία IP | IP65 |
| Διάσταση του προϊόντος | 710*170*428MM |
| Καθαρό βάρος | 30 κιλά |
Πληροφορίες
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Εμφάνιση των επιπτώσεων
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







