400w LED City Color Light Zoom Rgbw Εξωτερικά Αδιάβροχα Τοπίο Υψηλό Κτίριο Φώτα Πλυντηρίου Τείχους
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Intuiit |
| Πιστοποίηση: | CE&RoHS |
| Αριθμό μοντέλου: | Myled-150 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | MOQ 50pcs |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | εσωτερικό κουτί + κύριο χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων (κατάθεση 30%, πληρωμή υπολοίπου 70% πριν από την παράδοση) |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 τεμ/μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Τύπος: | Φως πλημμύρας LED | Πηγή φωτός: | LED RGBW 4 σε 1 |
|---|---|---|---|
| Μέγ. Εξουσία: | 400W | Τάση εισόδου: | AC100-240V, 50-60Hz |
| Βαθμός IP: | IP65 | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| ΒΔ: | 12,3 κιλά | Γωνία δέσμης: | 8°, 20°, 40° |
Περιγραφή προϊόντων
MYLED-150: Φωτισμός LED υψηλής ισχύος
Η ευελιξία που προσαρμόζεται σε κάθε χώρο.
Εξαιρετική ισχύς 400W
Η MYLED-150 που τροφοδοτείται από 40 LED 4in1 RGBW 10W υψηλής απόδοσης, παρέχει έντονη, ομοιόμορφη φωτεινότητα ∆ημιουργήθηκε για να φωτίζει μεγάλες σκηνές και εκτεταμένες υπαίθριες εγκαταστάσεις με εντυπωσιακή σαφήνεια.
Πλούσια, δυναμική απεικόνιση χρωμάτων
Η προηγμένη τεχνολογία RGBW ξεκλειδώνει ένα ευρύ φάσμα κορεσμένων χρωμάτων και καθαρών λευκών, επιτρέποντας ομαλές μεταβάσεις και απεριόριστες δημιουργικές δυνατότητες.
Ρυθμίσιμες γωνίες δέσμης (8° / 20° / 40°)
Τρεις επιλογές γωνίας δέσμης από το στενό σημείο έως το ευρύ προσφέρουν ακριβή έλεγχο για να ταιριάζει σε κάθε εφαρμογή ή διάταξη.
Κατασκευασμένο σκληρό, σχεδιασμένο έξυπνο.
IP65 για εσωτερική και εξωτερική χρήση
Το MYLED-150 είναι πλήρως σφραγισμένο κατά της σκόνης και της υγρασίας και λειτουργεί αξιόπιστα σε κάθε περιβάλλον, βροχή ή ηλιοφάνεια.
Οθόνη OLED και χειριστήρια αφής
Ναυτιλήστε τις ρυθμίσεις χωρίς κόπο με μια διαισθητική επαφή με το άγγιγμα και μια καθαρή οθόνη OLED, παρέχοντας ανατροφοδότηση σε πραγματικό χρόνο για γρήγορες, σίγουρες προσαρμογές.
Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές
Από δυναμικές ρυθμίσεις ψυχαγωγίας μέχρι τολμηρές αρχιτεκτονικές δηλώσεις, το MYLED-150 ξεχωρίζει σε:
-
Θεματικά πάρκα και εντυπωσιακά αξιοθέατα
-
Δημόσια πάρκα και κοινόχρηστοι χώροι
-
Ζωντανές σκηνές και παραγωγές συναυλιών
-
Αρχιτεκτονικό φωτισμό και εγκαταστάσεις εκδηλώσεων
Γιατί ξεχωρίζει το MYLED-150
Κατασκευασμένο για επαγγελματίες που απαιτούν δύναμη και ακρίβεια, το MYLED-150 συνδυάζει εξαιρετική φωτεινότητα, ανώτερη χρωματική απόδοση και ανθεκτική αντοχή.αξιοπιστία σε όλα τα καιρικά φαινόμενα, και μια διαισθητική διεπαφή, δίνει τη δυνατότητα στους σχεδιαστές και τους τεχνικούς φωτισμού να δημιουργούν αξέχαστες οπτικές εμπειρίες οπουδήποτε και οποτεδήποτε.
Τεχνικά δεδομένα
| Άρθρο αριθ. | ΜΥLED-150 |
| Πηγή φωτός | 40Pcs*10W RGBW 4-in-1 LED |
| Μαξ. Δύναμη | 400W |
| Δραστηριακή τάση | AC100-240V, 50-60Hz |
| Φωτεινή ροή | 9380lm |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | DMX512, WDMX |
| DMX κανάλια | 4,6.8CH |
| Αξία IP | IP65 |
| Διάσταση του προϊόντος | 532*319*141MM |
| Καθαρό βάρος | 120,3 κιλά |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Δεδομένα κατανομής του φωτός
![]()
Διάσταση του προϊόντος
![]()
Διάγραμμα εγκατάστασης
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







