Φωτιστικό LED City Color 800w RGBW IP65 Αδιάβροχο Φωτιστικό Εξωτερικού Χώρου Αρχιτεκτονικό Πλημμύρας Πλυντήριο Τοίχου Φωτιστικό City Color
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Intuiit |
| Πιστοποίηση: | CE&RoHS |
| Αριθμό μοντέλου: | Myled-150T |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Εσωτερικό κύριο χαρτοκιβώτιο box+/περίπτωση πτήσης |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-35 ημέρες για μαζική παραγγελία |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων (κατάθεση 30%, υπόλοιπο 70% πριν από την παράδοση) |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 τεμ/μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Τύπος: | Φως πλημμύρας LED | Πηγή φωτός: | Υψηλή δύναμη RGBW 4 οδηγήσεις -1 |
|---|---|---|---|
| Τάση εισόδου: | AC100-240V, 50-60Hz | Μέγ. Εξουσία: | 800W |
| Βαθμός IP: | IP65 | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Γωνία δέσμης: | 20°/40° | Αθόρυβος: | 0-100% |
| Επισημαίνω: | 800W RGBW LED φωτεινό φως,IP65 водонепроницаемая наружная стеновая шайба,архитектурное городское цветное светодиодное освещение |
||
Περιγραφή προϊόντων
Βασικά Χαρακτηριστικά – Γιατί το MYLED-150T Ξεχωρίζει
Εντυπωσιακή Φωτεινότητα 800W
Τροφοδοτούμενο από δύο πάνελ LED 400W, το MYLED-150T προσφέρει μια τεράστια απόδοση 800W – μετατρέποντας τη νύχτα σε μέρα σε στάδια, πλατείες και μεγάλους χώρους.LED RGBW 4-σε-1 – Πλήρης Ελευθερία Χρωμάτων
Τα LED RGBW 4-σε-1 10W ξεκλειδώνουν εκατομμύρια χρώματα συν αληθινά λευκά. Δημιουργήστε εντυπωσιακά φωτιστικά σόου, ατμοσφαιρικό φωτισμό ή δυναμικά εφέ με ευκολία.3 Γωνίες Δέσμης, 1 Φωτιστικό
Επιλέξτε από γωνίες δέσμης 8°, 20° ή 40° για να εναλλάσσετε μεταξύ στενών προβολέων και ευρέων φωτισμών – ιδανικό για να τονίσετε αγάλματα, κτίρια ή τοπία.Αδιάβροχο IP65 – Έτοιμο για Κάθε Καταιγίδα
Ανθεκτικό στη σκόνη και στη βροχή. Κατασκευασμένο για να αντέχει σε σκληρές εξωτερικές συνθήκες, από καύσωνα μέχρι δυνατές βροχοπτώσεις.Οθόνη OLED + Κουμπιά αφής
Η διαισθητική οθόνη OLED εμφανίζει ρυθμίσεις σε πραγματικό χρόνο. Τέσσερα ευαίσθητα κουμπιά αφής καθιστούν τις προσαρμογές επί τόπου γρήγορες και χωρίς προβλήματα.Προβολή Μεγάλης Εμβέλειας
Τα ισχυρά LED σε συνδυασμό με ρυθμιζόμενα οπτικά προβάλλουν φως σε απίστευτες αποστάσεις – ιδανικό για τον φωτισμό πύργων, γεφυρών και μεγάλων εγκαταστάσεων.
Ιδανικό Για
Θεματικά πάρκα, πλατείες πόλεων, κοινοτικά πάρκα, αρχιτεκτονικά μνημεία και κάθε εξωτερικό χώρο που απαιτεί επαγγελματικό φωτισμό.
Συμπέρασμα
Το MYLED-150T δεν είναι απλώς ένας ακόμη προβολέας LED – είναι ένα υψηλής απόδοσης, ανθεκτικό σε όλες τις καιρικές συνθήκες εργαλείο για επαγγελματίες που χρειάζονται αξιόπιστο, λαμπρό φωτισμό σε μεγάλη κλίμακα. Έτοιμο να μεταμορφώσει το επόμενο έργο σας.
Τεχνικά Δεδομένα
| Κωδικός Είδους | MYLED-150T |
| Πηγή Φωτός | 80 τεμ.*10W RGBW 4-σε-1 LED |
| Μέγιστη Ισχύς | 800W |
| Τάση Λειτουργίας | AC100-240V,50-60Hz |
| Γωνία Δέσμης | 20 Μοίρες,40 Μοίρες |
| Φωτεινή Ροή | 19389lm |
| Πρωτόκολλο Ελέγχου | DMX512 |
| Κανάλια DMX | 8CH,10CH,12CH |
| Βαθμός IP | IP65 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 617*458*370mm |
| Καθαρό Βάρος | 23KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Δεδομένα Κατανομής Φωτός![]()
Διαστάσεις Προϊόντος![]()
Διάγραμμα Εγκατάστασης![]()
Εμφάνιση Εφέ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1. Μπορώ να έχω παραγγελία δείγματος για φωτιστικό LED;
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Ε2. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
Α: Το δείγμα χρειάζεται 5~15 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 25~35 ημέρες.
Ε3. Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία φωτιστικού LED;
Α: MOQ 20 έως 50, 1 τεμάχιο για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Ε4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό χρειάζεται για να φτάσουν;
Α: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως χρειάζονται 3-5 ημέρες για να φτάσουν. Η αεροπορική και θαλάσσια μεταφορά είναι επίσης προαιρετική.
Ε5. Πώς να προχωρήσω σε μια παραγγελία για φωτιστικό LED;
Α: Πρώτον: ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον: Παραθέτουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον: ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και καταθέτει προκαταβολή για επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον: κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε6. Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν φωτιστικού LED;
Α: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε7: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε εγγύηση 1, 2, 5 ετών για τα προϊόντα μας.
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελάττωμα;
Α: Πρώτον: Τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ποιοτικού ελέγχου και το ποσοστό ελαττωματικότητας θα είναι μικρότερο από 2%.
Δεύτερον: κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα ανταλλακτικά για αντικατάσταση. Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, μπορούμε να συζητήσουμε την πραγματική κατάσταση.
Ε9: Εργάζεστε σε κάποιο έργο;
Α: Σίγουρα. Έχουμε πάνω από 50 μηχανικούς και ένα τμήμα EPC. Είμαστε μια εθνική επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ενσωματώνει "Σχεδιασμό Φωτισμού, Έρευνα & Ανάπτυξη προϊόντων και κατασκευή, έλεγχο & προγραμματισμό, εγκατάσταση, συντήρηση και αναβάθμιση".







