Φωτιστικό LED 800W Εξωτερικού Χώρου Σκηνής Διπλής Στρώσης City Color Φωτισμός Τοίχου LED Floodlight για Μπαρ DJ Διακόσμηση Κτιρίων IP65 DMX
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Intuiit |
| Πιστοποίηση: | CE&RoHS |
| Αριθμό μοντέλου: | Myled-150T |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Εσωτερικό κύριο χαρτοκιβώτιο box+/περίπτωση πτήσης |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-35 ημέρες για μαζική παραγγελία |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων (κατάθεση 30%, υπόλοιπο 70% πριν από την παράδοση) |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 τεμ/μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Τύπος: | Φως πλημμύρας LED | Πηγή φωτός: | Υψηλή δύναμη RGBW 4 οδηγήσεις -1 |
|---|---|---|---|
| Τάση εισόδου: | AC100-240V, 50-60Hz | Μέγ. Εξουσία: | 800W |
| Βαθμός IP: | IP65 | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Γωνία δέσμης: | 20°/40° | Αθόρυβος: | 0-100% |
Περιγραφή προϊόντων
Βασικά Χαρακτηριστικά: Γιατί το MYLED-150T είναι ξεχωριστό
800W πρώτης ισχύος
Δύο οθόνες LED 400W παρέχουν μια καυτή έκδοση 800W που πλημμυρίζει στάδια, πλατείες και μεγάλους χώρους με φωτισμό με φως της ημέρας.
RGBW 4 σε 1 LEDs ️ Απεριόριστος έλεγχος χρώματος
10W RGBW 4 σε 1 τσιπ ξεκλειδώνουν εκατομμύρια χρώματα και καθαρά λευκά.
3 Γωνίες δέσμης, 1 Εγκατάσταση
Εναλλαγή μεταξύ γωνιών δέσμης 8°, 20° ή 40° ιχνοστοιχία στενή προς ευρεία.
IP65 Αδιάβροχη ∆ημιουργημένη για να αντέχει στα στοιχεία
Από καυτή ζέστη μέχρι καταρρακτώδεις βροχοπτώσεις, το MYLED-150T συνεχίζει να λάμπει.
Οθόνη OLED + κουμπιά αφής
Τέσσερα κουμπιά αφής για γρήγορες ρυθμίσεις χωρίς εργαλεία.
Μακροπρόθεσμη Προβολή
Τα LED υψηλής έντασης + οπτική ακρίβειας ρίχνουν φως σε απίστευτες αποστάσεις ιδανικά για πύργους, γέφυρες και μνημειώδεις εγκαταστάσεις.
Τέλεια για
Θεματικά πάρκα, πλατείες της πόλης, κοινοτικά πάρκα, αρχιτεκτονικά ορόσημα, κάθε εξωτερικός χώρος που απαιτεί επαγγελματικό φωτισμό.
Τεχνικά δεδομένα
| Άρθρο αριθ. | ΜΥLED-150T |
| Πηγή φωτός | 80Pcs*10W RGBW LED 4 σε 1 |
| Μαξ. Δύναμη | 800W |
| Δραστηριακή τάση | AC100-240V,50-60Hz |
| Γωνία δέσμης | 20 βαθμοί, 40 βαθμοί. |
| Φωτεινή ροή | 19389lm |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | DMX512 |
| DMX κανάλια | 8CH,10CH,12CH |
| Αξία IP | IP65 |
| Διάσταση του προϊόντος | 617*458*370mm |
| Καθαρό βάρος | 23 κιλά |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Δεδομένα κατανομής του φωτός
![]()
Διάσταση του προϊόντος
![]()
Διάγραμμα εγκατάστασης
![]()
Εμφάνιση των επιπτώσεων
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Γενικές ερωτήσεις
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος για φως LED;
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α: Το δείγμα χρειάζεται 5~15 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 25~35 ημέρες
Ε. Έχετε όριο MOQ για παραγγελία φώτων;
Α: MOQ20 έως 50, 1pc για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο
Ε4 Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Απ: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως διαρκεί 3-5 ημέρες για να φτάσει.
Ε. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για φως LED;
Α: Πρώτον, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον:Διατίθενται σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον:ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και καταθέτει την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον:Εμείς κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε. Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν φωτισμού;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε 1, 2, 5 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το σφάλμα;
Α: Πρώτον:Τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι μικρότερο από 2%.
Δεύτερον: κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα ανταλλακτικά για αντικατάσταση. Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, μπορούμε να συζητήσουμε με την πραγματική κατάσταση.
Ε9: Δουλεύετε σε κάποιο έργο;
Α: Σίγουρα. Έχουμε περισσότερους από 50 μηχανικούς και ένα τμήμα EPC. Είμαστε μια εθνική επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ενσωματώνει με " Lighting Design, Product R & D και κατασκευή, έλεγχο & προγραμματισμό,εγκατάσταση, συντήρηση και αναβάθμιση".







