Φωτιστικό Τοίχου LED IP65 14*10W RGBW 4in1, Προβολέας Γραμμικός Εξωτερικού Χώρου DMX512
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Intuiit |
| Πιστοποίηση: | CE&RoHS |
| Αριθμό μοντέλου: | CT-002P |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | εσωτερικό κουτί + κύριο χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-35 ημέρες για μαζική παραγγελία |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων (κατάθεση 30%, πληρωμή υπολοίπου 70% πριν από την παράδοση) |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 τεμ/μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | Έλεγχος των εικονοστοιχείων του εξωτερικού πλυντηρίου τοίχων | Χρώμα στέγασης: | Μαύρος |
|---|---|---|---|
| Εξουσία: | 140 W | Τάση εισόδου: | AC100-240V, 60Hz/50Hz |
| Βαθμός IP: | IP65 | Εγγύηση: | 1 χρόνια |
| CCT: | 3000K | Γωνία δέσμης: | 20°, 20*40° |
| Κανάλι: | 4/6/8/56CH | Ανοιχτό Χρώμα: | Rgbw |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου | Μέγεθος: | 978*141*179mm |
| Δυναμικό: | AC110-240V | βάρος: | 6,2 κιλά |
| Επισημαίνω: | IP65 φως πλυντηρίων τοίχων των οδηγήσεων,Φως προβολής RGBW DMX512,εξωτερικό γραμμικό φως ράβδου |
||
Περιγραφή προϊόντων
Βελτιωμένη έκδοση
Κεφάλαιο:
CT-002P.
Να φωτίζεις τη νύχτα, να αψηφείς τα στοιχεία.
Υπότιτλος (Hero Hook):
Η ανθεκτικότητα IP65 συναντά την τέλεια δημιουργικότητα των pixel, σχεδιασμένη για τα πιο σκληρά στάδια, σχεδιασμένη για εκπληκτικά εικόνα.
Το Αγκίστρι είναι φτιαγμένο για να επιβιώνει, φτιαγμένο να εντυπωσιάζει.
Το CT-002P δεν είναι απλά ένα εξωτερικό φως, είναι ο δημιουργικός σου σύμμαχος σε όλα τα καιρικά, με ένα χυτοειδές αλουμινένιο κιβώτιο και πλήρη βαθμολογία IP65, αντέχει άφοβα στη βροχή, τη σκόνη, την καταιγίδα, την καταιγίδα, την καταιγίδα, την καταιγίδα, την καταιγίδα, την καταιγίδα.και το χάος των ζωντανών εκδηλώσεων στο εξωτερικόΦεστιβάλ, συναυλίες σε στέγες, αρχιτεκτονικά ορόσημα... Όπου κι αν βρίσκεστε, η CT-002P προσφέρει αμείλικτη λαμπρότητα.
Κέντρο της Έκθεσης Χρώμα που Καλεί την Προσοχή
-
Ζωηρό, απρόσκοπτο χρώμα:14 x 10W RGBW 4 σε 1 LEDs παράγουν πλούσιες, κορεσμένες αποχρώσεις και άψογη ανάμειξη.
-
Εναλλακτικές γωνίες δέσμης:Διάλεξε 20° για ένα στενό, δραματικό σημείο ή 40° για ένα ευρύ, σαρωτικό πλύσιμο.
Αλλαγή παιχνιδιού ∙ Ελεγχόμενο Pixel που ανοίγει την όρασή σας
Ο ατομικός έλεγχος των pixel σας επιτρέπει να εκτελείτε καταδιώξεις, να δημιουργείτε σύνθετα μοτίβα ή να συγχρονίζετε ακριβή χρώματα σε όλη τη γραμμή με ακρίβεια.Αυτό δεν είναι απλά μια μπάρα φωτός είναι ένας δυναμικός οπτικός καμβάςΔημιουργήστε συναρπαστικές, συγκλονιστικές εμφανίσεις που κανένα άλλο αντικείμενο στην κατηγορία του δεν μπορεί να ταιριάξει.
Εμπειρία χρήστη
Το CT-002P διαθέτει φωτεινή οθόνη OLED και 4 ευαίσθητα κουμπιά αφής.και προσαρμογές ενστικτωδώς ακόμα και κάτω από την πίεση μιας ζωντανής παράστασης.
Επαγγελματική πολωνική ∙ ∙ Λάμπει τόσο ομαλά, θα τις νιώσεις.
Από την πιο απαλή λάμψη μέχρι την μέγιστη ένταση, κάθε εξασθένιση είναι απρόσκοπτη και ακριβής.Το κοινό σου δεν θα παρατηρήσει την αλλαγή του φωτός, μόνο το συναίσθημα που δημιούργησες..
Βασικές Προδιαγραφές
-
IP65 Πολεμιστής για όλα τα καιρικά φαινόμενα ̇ βροχή, σκόνη, κανένα πρόβλημα
-
14 x 10W RGBW 4-in-1 LEDs ∙ ζωντανές + τέλεια ανάμειξη χρωμάτων
-
Ατομικός έλεγχος των pixel απεριόριστα δημιουργικά εφέ
-
20°/40° Μεταβλητή γωνία δέσμης ̇ σημείο ή πλύση σε μία μονάδα
-
Οθόνη OLED + κουμπιά αφής ̇ γρήγορη, φιλική προς το χρήστη
-
16-bit Smooth Dimming professional-grade fades (Συνεχής θολωμός 16 bit)
-
Σωλήνες από αλουμίνιο χύτευσης ∙ κομψές, ανθεκτικές, κατασκευασμένες για να διαρκούν
Η Απόφαση (Τελική Πίεση)
Το CT-002P είναι κάτι παραπάνω από μια μπάρα φωτισμού σκηνής. Είναι η ανθεκτική, ολοκληρωμένη λύση για τους επαγγελματίες φωτισμού που αρνούνται να συμβιβαστούν με την αντοχή, την ποιότητα χρώματος ή τον δημιουργικό έλεγχο.Με ακρίβεια σε επίπεδο pixel, προστασία IP65 και εξαιρετική απόδοση RGBW, είναι η ιδανική επιλογή για υπαίθρια θεάματα, ζωντανές παραστάσεις και μόνιμες αρχιτεκτονικές εγκαταστάσεις.
Ανέβασε το παιχνίδι φωτισμού σου, κατέλαβε τη νύχτα με το CT-002P.
Τεχνικά δεδομένα
| Άρθρο αριθ. | CT-002P |
| Πηγή φωτός | 14Pcs*10W RGBW 4-in-1 LED |
| Μαξ. Δύναμη | 85W |
| Δραστηριακή τάση | AC100-240V,50-60Hz |
| Γωνία δέσμης | 20 βαθμοί, 20*40D |
| Φωτεινή ροή | 1087lm |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | DMX512, RDM |
| DMX κανάλια | 4,6,8,56CH |
| Αξία IP | IP65 |
| Πιστοποιητικό | CE&RoHS |
| Διάσταση του προϊόντος | 978*141*179MM |
| Καθαρό βάρος | 6.2kg |
![]()
Εμφάνιση
![]()
![]()
![]()
Δεδομένα κατανομής του φωτός
![]()
Διάσταση του προϊόντος
![]()
Διάγραμμα εγκατάστασης
![]()
Γενικές ερωτήσεις
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος για φως LED;
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α: Το δείγμα χρειάζεται 5~15 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 25~35 ημέρες
Ε. Έχετε όριο MOQ για παραγγελία φώτων;
Α: MOQ20 έως 50, 1pc για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο
Ε4 Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Απ: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως διαρκεί 3-5 ημέρες για να φτάσει.
Ε. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για φως LED;
Α: Πρώτον, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον:Διατίθενται σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον:ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και καταθέτει την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον:Εμείς κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε. Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν φωτισμού;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε 1, 2, 5 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το σφάλμα;
Α: Πρώτον:Τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι μικρότερο από 2%.
Δεύτερον: κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα ανταλλακτικά για αντικατάσταση. Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, μπορούμε να συζητήσουμε με την πραγματική κατάσταση.
Ε9: Δουλεύετε σε κάποιο έργο;
Α: Σίγουρα. Έχουμε περισσότερους από 50 μηχανικούς και ένα τμήμα EPC. Είμαστε μια εθνική επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ενσωματώνει με " Lighting Design, Product R & D και κατασκευή, έλεγχο & προγραμματισμό,εγκατάσταση, συντήρηση και αναβάθμιση".







