LED 8x15W Rgb Cob 3In1 Γραμμικό φως για μπαρ Led Wall Wash Light Cob Φώτα σκηνής μπαρ
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Intuiit |
| Πιστοποίηση: | CE&RoHS |
| Αριθμό μοντέλου: | Myled-064 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | εσωτερικό κουτί + κύριο χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-35 ημέρες για μαζική παραγγελία |
| Όροι πληρωμής: | T/T ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ (κατάθεση 30%, ισορροπία 70% πριν από την παράδοση) |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 τεμ/μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Τύπος: | Φως επίδρασης ΣΠΑΔΊΚΩΝ οδηγήσεων | Πηγή φωτός: | 15W COB RGB LED 3 σε 1 |
|---|---|---|---|
| Μέγ. Εξουσία: | 120W | Τάση εργασίας: | AC100-240V, 50-60Hz |
| Βαθμός IP: | IP20 | Γωνία δέσμης: | 55° |
| Διοχετεύστε το αριθ.: | 2,3,5,6,12,24CH | Πρωτόκολλο δεδομένων: | DMX512 |
Περιγραφή προϊόντων
MYLED-064 – Το Απόλυτο Εφέ Φωτισμού LED Εσωτερικού Χώρου για Αξέχαστες Εκδηλώσεις
Δημιουργήστε τη σκηνή για αναμνήσεις που διαρκούν μια ζωή.
Είτε πρόκειται για πάρτι DJ, νυχτερινή έξοδο σε κλαμπ, γάμο ή συναυλία, το MYLED-064 προσφέρει εκπληκτικά εφέ φωτισμού που μεταμορφώνουν κάθε συγκέντρωση σε μια καθηλωτική οπτική εμπειρία.
Γιατί το MYLED-064 ξεχωρίζει:
Ζωντανή RGB 3-σε-1 Ανάμιξη Χρωμάτων
Ομαλές, απρόσκοπτες μεταβάσεις χρωμάτων. Ταιριάξτε κάθε διάθεση ή θέμα με πλούσιο, δυναμικό φωτισμό που ζωντανεύει την εκδήλωσή σας.
Γωνία Δέσμης 55° – Έτοιμο για Πλύσιμο Τοίχου
Καλύψτε μεγάλες επιφάνειες όπως τοίχους αβίαστα. Δημιουργήστε τολμηρές, συναρπαστικές σκηνές που τραβούν την προσοχή σε ολόκληρο τον χώρο.
Έλεγχος σε Επίπεδο Pixel για Απεριόριστη Δημιουργικότητα
Αναλάβετε τον έλεγχο κάθε μεμονωμένου LED. Σχεδιάστε προσαρμοσμένα μοτίβα, ακολουθίες κίνησης και συγχρονισμένες παραστάσεις – η φαντασία σας είναι το μόνο όριο.
Ρυθμιζόμενο Βραχίονα Κλίσης για Τέλεια Τοποθέτηση
Ρυθμίστε γρήγορα την ιδανική γωνία. Προσαρμοστείτε σε οποιαδήποτε διάταξη δωματίου και επιτύχετε άψογη κάλυψη κάθε φορά.
Το Συμπέρασμα
Με τον σχεδιασμό του COB pixel bar, την ανώτερη ανάμιξη, την ευρεία γωνία πλύσης και την ακρίβεια σε επίπεδο pixel, το MYLED-064 προσφέρει επαγγελματικού επιπέδου φωτισμό για εκδηλώσεις κάθε μεγέθους. Από οικείους εορτασμούς έως μεγάλες παραγωγές – κάντε κάθε στιγμή λαμπρή.
Τεχνικά Δεδομένα
| Κωδικός Είδους | MYLED-064 |
| Πηγή Φωτός | 8Pcs*15W RGB 3-σε-1 LED |
| Μέγιστη Ισχύς | 120W |
| Τάση Λειτουργίας | AC100-240V, 50-60Hz |
| Γωνία Δέσμης | 55 μοίρες |
| Κανάλια DMX | 2,3,5,6,12,24CH |
| Λειτουργία Λειτουργίας | Οθόνη LED |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 770.8*158*120mm |
| Βαθμός IP | IP20 |
| Καθαρό Βάρος | 4.5KG |
![]()
![]()
Διαστάσεις Προϊόντων
![]()
Διάγραμμα Εγκατάστασης
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







