Επαγγελματικό 37x10W RGBW 4in1 LED Zoom Wash Moving Head Light DMX512 Stage Lighting for DJ Disco Event Wedding Party Show
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Intuiit |
| Πιστοποίηση: | CE&RoHS |
| Αριθμό μοντέλου: | X-$l*y-037 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Εσωτερικό κουτί + Κύριο χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-35 ημέρες για μαζική παραγγελία |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων (κατάθεση 30%, πληρωμή υπολοίπου 70% πριν από την παράδοση) |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 τμχ/μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| τύπος: | Οδηγημένο ζουμ που κινεί το επικεφαλής φως | Led Ποσ: | 37*10W RGBW LED 4 σε 1 |
|---|---|---|---|
| Εξουσία: | 370 W | Τάση εισόδου: | AC100-240V, 50-60Hz |
| Μονάδα φωτισμού: | 4681lm | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Έγχρωμος: | 6500 χιλ | Γωνία δέσμης: | 5°-60° |
| Κανάλι DMX: | 9CH、 12CH、 29CH | ΒΔ: | 130,8 κιλά |
Περιγραφή προϊόντων
XY-037 LED Moving Head Wash Light – Εξάρτημα πλύσης υψηλής απόδοσης για επαγγελματικές εκδηλώσεις
Επισκόπηση
Κατασκευασμένο για ισχύ και ακρίβεια, το XY-037 προσφέρει εξαιρετική φωτεινότητα, απρόσκοπτη ανάμειξη χρωμάτων RGBW και ευέλικτο έλεγχο δέσμης. Ιδανικό για συναυλίες, θέατρα και μεγάλους χώρους, αυτό το κινούμενο φως πλύσης κεφαλής προσφέρει προηγμένα χαρακτηριστικά και αξιόπιστη απόδοση σε κάθε επαγγελματική εγκατάσταση φωτισμού.
Βασικά Χαρακτηριστικά
-
Ισχυρός κινητήρας RGBW– 37 x 10W 4-σε-1 LED (συνολικά 370W) παράγουν πλούσια ανάμειξη χρωμάτων και εξαιρετική φωτεινότητα για εκπληκτικό οπτικό αντίκτυπο.
-
Ευρύ εύρος ζουμ (5°–60°)– Ο ρυθμιζόμενος έλεγχος δακτυλίου LED επιτρέπει την ευέλικτη διαμόρφωση και κάλυψη δέσμης για να ταιριάζει σε κάθε σκηνή ή χώρο.
-
Ομαλή, δυναμική κίνηση– Πανοραμική λήψη 540° / κλίση 270° με γραμμική μείωση της φωτεινότητας και επιλέξιμες καμπύλες φωτισμού για ρευστά, επαγγελματικά εφέ.
-
Αθόρυβη, αποτελεσματική ψύξη– Το σύστημα ψύξης υψηλής απόδοσης εξασφαλίζει αξιόπιστη λειτουργία με χαμηλό θόρυβο.
-
Ευέλικτο Έλεγχο– DMX μέσω 3-pin & 5-pin XLR; PowerCon in/out για μαργαρίτα-αλυσίδα. τροφοδοτικό γενικής χρήσης αυτόματης μεταγωγής (AC100–240V) για παγκόσμια χρήση.
Εφαρμογές
Το XY-037 είναι μια ευέλικτη λύση για:
-
Θεατρικές παραστάσεις, συναυλίες και θεατρικές παραστάσεις
-
Φωτισμός χείλους σκηνής και αισθητικές πινελιές
-
Αμφιθέατρα, μεγάλοι χώροι, αίθουσες δεξιώσεων και μπαρ
-
Εταιρείες ενοικίασης που χρειάζονται ανθεκτικά, προσαρμόσιμα φωτιστικά
Γιατί να επιλέξετε το XY-037
Από την ισχυρή έξοδο και τον ακριβή έλεγχο δέσμης έως την ομαλή κίνηση και την ευέλικτη συνδεσιμότητα, το XY-037 αναβαθμίζει κάθε ρύθμιση φωτισμού. Είτε παράγετε μια ζωντανή εκπομπή, είτε διοργανώνετε μια εκδήλωση ή διαχειρίζεστε απόθεμα ενοικίασης, αυτό το κινούμενο φως πλυσίματος κεφαλής προσφέρει αποτελέσματα επαγγελματικής ποιότητας και αξέχαστες οπτικές εμπειρίες.
Τεχνικά Στοιχεία
| Αρ. | XY-037 |
| Πηγή φωτός | 37Pcs*10W RGBW 4-σε-1 LED |
| Μέγ. Εξουσία | 370 W |
| Τάση εισόδου | AC100-240V, 50/60Hz |
| Γωνία δέσμης | 5-60º |
| Μονάδα φωτισμού | 4681 λμ |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | DMX512 |
| Κανάλια DMX | 9,12,29Χ |
| Pan/Tilt | Τηγάνι 540º, Κλίση 270º |
| Βαθμός IP | IP20 |
| Διάσταση προϊόντος | 439*249*510 χλστ |
| Καθαρό Βάρος | 13,8 KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Δεδομένα κατανομής φωτός
![]()
Διάσταση προϊόντος
![]()
Διάγραμμα εγκατάστασης
![]()
Το εφέ δείχνει
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







